środa, 23 listopada 2011

Zarobki na targach

Zacznijmy od najważniejszej kwestii czyli zarobków hostess. Powiem tak: ja nie narzekam, a komu się nie podoba, nie musi tak pracować. Za jeden dzień można zarobić od kilkunastu do kilkuset złotych. Zależy dużo od ilości godzin na stoisku, a także od tego, jak często się pracuje w miesiącu. Warto się starać ponieważ gdy spodobasz się jakiejś firmie może cię zatrudniać do kolejnych targów w innych miastach. Zleceniodawcy płacą albo w stawkach godzinnych, albo dziennych. Zdarzyło mi się targować.:)
Jeszcze tylko kwestia co do firm zatrudniających hostessy, tzw pośredników. Tak pobierają oni prowizję za hostessy, albo mają ustaloną stawkę dla dziewczyn z góry, co trochę pomniejsza zarobki, ale taka firma daje pracę. Nie jest łatwo samemu szukać pracy na targach, bo branże zwracają się do takich firm.
Nie będę się rozpisywać, bo najlepiej samemu obejrzeć się za cenami, bo przeważnie nie są takie same i generalnie zależy czy dane stoiska targowe mają zamożnego właściciela. Za hosting oraz domenę dziękuje pewnej firmie z Kielc.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz